Nagymarosi Óvodáért Alapítvány

Az Alapítvány célkitűzése

Alapítványunk célja a városban működő óvoda működési feltételeinek támogatása, az ehhez szükséges anyagi háttér fejlesztése révén, szélesebb lakossági erőforrások bevonásával.
Azaz:
  • Elősegíteni az óvodai nevelés feltételeinek javítását,
  • oktatást segítő korszerű eszközök beszerzését,
  • az épület és a játszókert adottságainak javítását,
  • a szociálisan hátrányos helyzetű gyermekek támogatását,
  • az óvodapedagógusi és gondozónői munka szakmai színvonalának erősítését,
  • kimagasló nevelői munka támogatását.

Bankszámlaszámunk: 66000114-10104112-00000000
Adószámunk: 19185222-1-13

Alapítványi bál - 2022. 10. 08.

Feketén Fehéren

A Nagymarosi Óvodáért Alapítvány 2 év kihagyás után, 2022. 10. 08-án újra megrendezte alapítványi bálját.

Az idei rendezvény ötletét a 90-es évek disco zenéi adták, erre épült a díszlet és a szervezés. A zenét DJ Bene szolgáltatta, aki fergeteges hangulatba hozta a vendégeket. Az est fénypontja alkalmazotti közösségünk fellépése volt, mely hatalmas sikert aratott.
Korábbi évektől eltérően idén Fotobox is felállításra került, ami örömteli perceket okozott a résztvevőknek és megörökítette a vidám pillanatokat. Ez a bál bizonyíték volt arra, hogy milyen jó az intézmény keretén kívüli együttműködés a szülőkkel.
A bevételt szeretnénk az óvodán belüli bölcsőde kialakítására fordítani.
Köszönjük az SZMK-nak, hogy részt vállalt a szervezésben és kivitelezésben, a szülőknek, hogy pártolójegy, belépőjegy és tombola vásárlásával támogatták a rendezvényt, Ujvári Gábornak a plakát megtervezését valamint a fellépéshez a zenei szerkesztőmunkát.
Hálásak vagyunk a Nagymarosi Iskoláért Alapítványnak, hogy eszközöket biztosított a díszítéshez.
Köszönjük az óvoda dolgozóinak a kreatív dekorációt, a bállal kapcsolatos szervezést és a jó hangulatot.
Külön köszönjük az évek óta tartó támogató együttműködést a Művelődési Ház vezetőjének és dolgozóinak, legvégül pedig minden egyes felajánlónak, hogy támogatták intézményünket!

A Kuratórium tagjai